Update corona: volledige opening scholen

Beste ouders/ verzorgers,

Hierbij de brief vanuit Sarkon over de volledige opening van de scholen. Uiterlijk volgende week dinsdag ontvangt u van mij een brief met specifieke richtlijnen en afspraken van onze school.

We kunnen iets meer ruimte bieden in de regels die er waren, maar er zijn nog steeds veel zaken die nog niet kunnen. Alle acties en maatregelen die we nemen zijn in het belang van de algehele gezondheid van ons allemaal. Samen zorgen wij ervoor dat we deze coronacrisis goed doorstaan.

Ik wens u een heel fijn Pinksterweekend met 2 extra vrije dagen op dinsdag en woensdag. Wij gaan met elkaar weer werken aan het afronden van het schooljaar en concrete afspraken maken hoe we onze nieuwe missie en visie volgend jaar gaan vormgeven.

met vriendelijke groet,

Emile Goossens